Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KoAutoBot MultiClient her patchta çalışıyor | Oto Guncellemeli | Unblocker

YazarMesaj
bay72
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar : 24660
REP : 0

KoAutoBot MultiClient  her patchta çalışıyor | Oto Guncellemeli | Unblocker Empty
MesajKonu: KoAutoBot MultiClient her patchta çalışıyor | Oto Guncellemeli | Unblocker   KoAutoBot MultiClient  her patchta çalışıyor | Oto Guncellemeli | Unblocker I_icon_minitimeÇarş. Ekim 26, 2011 4:10 pm

Idea ________________________________________
Arkadaşlar bızım multıler bazı arkadaşlarda tpt verdıgı ıcın 458F nın yapmış oldugu bu multıyı koyuyorum. Tpt veya kasma sorunu olanlar bu multiyi kullansınlar. Program kesınlıkle bıze ait değildir. Ko Auto Bot 'un yapımcısı 458F nın yaptıgı bı multıdır her patch de çalışır. Zaten çoğunuz bılıyorsunz.

Kullanımı ;

ben Xp ler için ayar yaptım ancak farklı şekıllerde kullanmak ısteyenler ıcın anlatım yapıyım.

ayar değiştirmek ısteyenler klasordeki multiclient adlı not defterını açsınlar

[MultiClient]
Enabled= 0 >> Burası Çoklu Çhar acmak ıcın 1 yaparsanız Aktif olur
UseCustomName= 0 >> burasıda 1 olucak cunku kendı verdıgımız ısmı kullanıcaz.
CustomName= "KO1" >> Burada clıente vermek ıstedıgımız ısım tırnak ıcınde "asas1" "mage2" vs vs şeklınde deıstebılırsınız

[Unblocker]
Enabled= 1 >> Eğer Koxp kullanıcaksanız burayı 1 yapmalısınız aksi takdırde koxp calısmaz. ( 64 Bit kullanıcılar 0 olarak deıstırsınler)

[Memory]
Search= 1 >>burası otomatık poınter bulmak ıcındır burayı ellemeyın
KO_WNDADDR= 0x00A59F18 >> burayıda ellemenıze gerek yok

[General]
WndName= "Knight OnLine Client" >> burasıda kalsın deıstırmeyın
DirPath= "C:/GamersFirst/KnightOnline/" >> burasıda ko dizin altta resımlı anlatım yapıcam ( eğer duzgun ayarlamassanız calısmaz )
ExeName= "KnightOnLine.exe" >> değiştirmeyin
ArgName= "USA_KnightOnLine" >>> değiştirmeyin

İNDİRME LİNKİ
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

KoAutoBot MultiClient her patchta çalışıyor | Oto Guncellemeli | Unblocker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KoAutoBot MultiClient | Oto Guncellemeli | Unblocker
» Multi Client %100 Calışıyor
» 1851 (Ghost Bot %100 Çalışıyor) Karşı ırk Atak
» Patronus KoxP (Karşı Irk Atak Çalışıyor)
» ChaosKoxp 1881.02 | Dc Fix | Tpt Çalışması Yapıldı | seriCS eklendi kesinlikle çalışıyor |