Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ChaosKoxp 1882.02 | Dc Fix | Güncellendi | Atak Sistemi Değişti

YazarMesaj
bay72
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar : 24520
REP : 0

ChaosKoxp 1882.02 | Dc Fix | Güncellendi | Atak Sistemi Değişti Empty
MesajKonu: ChaosKoxp 1882.02 | Dc Fix | Güncellendi | Atak Sistemi Değişti   ChaosKoxp 1882.02 | Dc Fix | Güncellendi | Atak Sistemi Değişti I_icon_minitimePaz Ekim 30, 2011 9:23 pm

Idea
Bu Botla Nasıl Fosil Kasarım ?

İlk Önce R Atak Açıyoruz artıkdan genel sekmesinden basit oto kutuyu açıyoruz ve yaratık kısıtlama listesine 2 tane fosili ekliyip listedekilere atak yapı işaretliyoruz. Ve Hazır. Seri Olsun diye moba ışınlanmayıda işaretleyebilirsiniz

Version 0.2
Yeni Patch'e Güncellendi

Tüm Özellikler
Kod:
Oto Hp-Mp-Minor
Oto İntihar
Wall Hack
Speed Hack
Tuşla Town-İntihar Trade Red
Anti ice
Minor Fixer
Pet Çıkar
Fake Gb
Karakteri Sabitle
Oto Ts
Oto Login ( Chaos - Bdw-FT )
Koordinata Git
oto Kutu
Tüm Jobların Atakları ( Çoklu Skill)
Mob Ayarı
Atak Hızı
Saldırı Ayarı
Saldırı Kontrol
Zamanlı Skiller
Kurtarıcı Skiller
Party Skillleri
Oto Heal - Buff
Slot Kısıtlama
Gm Korunma
Oto Repair
Karakter İşlem
Oto Party Kabul
Oto Party Daveti
Chat Flooder
Anahtar Kelime
Oto İtem Alış
Oto İtem Satış
Chat - Exp Kayıt
De Buff Atak
Alan Atak
Yenilikler
Yeni Özellikler
Çoğu Özellikler Test Edildi Sorunsuz Çalışıyor.
Dc Büyük Oranda Fixlendi.

Koxpta Bulunan mevcut özelliklerin çoğu test edildi sorunsuz çalışıyor.
İlerleyen Zamanlarda Bot geliştirilerek yeni özelikler ekleme çalışmaları devam edicektir.

ChaosKoxp Kullanım Kılavuzu

Bot'un kullanımı çok basit piyasadaki botlardan pek farkı yok zorlanabileceginiz rota kaydetme olabılır onuda altta anlatıcam duruma göre kullanamadıgınız ozellıklerin anlatımını eklerim.

Rota Kaydetme İşlemi :
Şimdilik biz rotaları sizin için kaydetmedik. ilerliyen versionlarda belli başlı slotların rotalarını eklıceyeğiz.Ancak vaktimiz olmadığı içim şimdilik bu işlemi kendiniz yapacaksınız. zaten çok basit bi işlem ..

Arkadaşlar Rota İşlemleri menusune geldıgımzde ilk olarak repair yapacagımız npc ye tıklıyoruz ve menuden rota kaydetme işlemini başlatıyoruz. daha sonra slota gelip rota kaydetmeyi bitir diyoruz. daha sonra alt tarafta bı rota ismı yazıp rotayı kaydet butonuna tıklıyoruz. artık rotamız kaydedildı. tekrar bot un korunma bolumune gelip oto rpr seçenegini işaretledikten sonra rotamızı seçiyoruz ve Oto Rpr artık aktif. rotalar bı klasore kaydedıldır. yanı artık kaydettıgınız slot ıcın bı daha rota kaydetmenız gerekmeyecek oyuna vendetta koxp la gırış yaptıgınızda otomatık olarak aynı rotayı yukler...(Not : Sundiries ve potçu içinde aynı işlemi yapmak zorundasınız )

Dc Süresi Hakkında

arkadaşlar ben dün dc testi yaptım ılk oyuna gırdım 5-10 dk dc verdım 2.ci girdim yıne aynı 3. girdiğimde 3 saat 21 dk oyunda kaldım ve dc yemedıgım halde oyunu kapattım. yani başta 1-2 dc yerseniz hemen üzülmeyin deneyin 20 dk yi geçince kolay kolay dc vermiyor.
Bot'u Kullanan arkadaşlar yorum yapıp dc sürelerini belirtirlerse çok seviniriz.

İNDİRME LİNKİ

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ChaosKoxp 1882.02 | Dc Fix | Güncellendi | Atak Sistemi Değişti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ChaosKoxp 1883.03 | Dc Fix | Güncellendi | Atak Sistemi Değişti (GÜNCEL SÜRÜMÜ ÇIKTI)
» ChaosKoxp v3.1 - 1841 Tpt Fix Mage atak asasin atak
» ChaosKoxp 1882. v3 | Dc Fix | Tpt Çalışması Yapıldı | seriCS eklendi kesinlikle çalışıyor |
» Heroin Beta 1882 - Heroin Bot - Herion Koxp 1882 - RC4 (GÜNCEL SÜRÜMÜ ÇIKTI)
» Kc Koxp 1875 v1.5 Rotasız rpr sistemi ! Yeni al sat Oto Minör,heal vs - Tpt Fix -Kc Koxp 1875 v1.5 Rotasız rpr sistemi ! Yeni al sat Oto Minör,heal vs - Tpt Fix - Yep yeni Kc Koxp v15 1875 yeni özellikleriyle karşınızda... v1.5 ile gelenler: Alıntı: