Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Krallık Seçimleri Hakkında A'dan Z'ye Herşey + Resimli Anlatım

YazarMesaj
ByLetsFeeL
Admin
Admin
ByLetsFeeL

Puanlar : 145801156
REP : 94

Krallık Seçimleri Hakkında A'dan Z'ye Herşey + Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Krallık Seçimleri Hakkında A'dan Z'ye Herşey + Resimli Anlatım   Krallık Seçimleri Hakkında A'dan Z'ye Herşey + Resimli Anlatım I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 5:48 pm

Oyunda kral olmak için, krallığa adaylığınızı koymanız gerekmektedir. Adaylığınızı koyabilmenin iki farklı yolu vardır. Bunlar:

1) Oynadığınız ırkın klan sıralamasında ilk 10 klandan birisinin klan başkanı olmanız gerekmektedir. Bu şekilde krallık için adaylığınızı koyabilirsiniz.

2) Oynadığınız ırkın, klan sıralamasında ilk 10'daki klanlardan herhangi birisinin başkanı sizi aday göstermesi gerekmektedir. Bu şekilde krallık için adaylığınızı koyabilirsiniz.

Not: Eğer ki hiçbir oyuncu krallık seçimleri için adaylığını koymadıysa, sistem otomatik olarak eski kralları aday gösterecektir.
Not: Server yeni açıldıysa ve daha önceden hiç kimse kral olmamış, krallık için adaylığını koymadıysa, sistem otomatik olarak ilk 10 klanın başkanlarını aday gösterir.
Not: Krallık seçimlerinde oylamaya hiçbir oyuncu katılmadıysa, sistem otomatik olarak o ırkın 1. klanının başkanı olan oyuncuyu kral seçer.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kral adaylık süresi 1 gün ile kısıtlıdır. Eski kralın görev süresi sona erdiğinde ve kral olan oyuncudan krallık alındığında adaylık süresi başlar. 1 gün (24 saat) geçtikten sonra, kral adaylarına 50 level(seviye) ve üstü levela sahip oyuncular oy verebiliri

Oy verme süresi de 1 gün ile kısıtlıdır. Oylama işlemi sadece 1. serverda geçerlidir. (Ör: Manes 1)
Oylamada en yüksek oyu alan oyuncu kral olmaya hak kazanmıştır.. .

ByLetsFeeL
Bi Teşk. Yeter...
https://koxpworld.yetkin-forum.com

Krallık Seçimleri Hakkında A'dan Z'ye Herşey + Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Art Money - Oyunda Para Yapmak [ Resimli Anlatım ]
» Sağ Click İle Seri Minör Yapımı !! RESİMLİ ANLATIM
» Start Hakkında..
» GM Tarama Npc Kodları Videolu Anlatım
» KO_PTR_CHR ı Bul. Bütün Pointerleri Bul !! (Anlatım)