Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR

2 posters
YazarMesaj
ümit130
Moderator
Moderator
ümit130

Puanlar : 26251
REP : 10

Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR Empty
MesajKonu: Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR   Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR I_icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 12:33 am

Slm arkadaşlar ya ben bu koxp yapma işine çok taktım çok istiyorum çk sewiyorum ama bi türlü yapamadım ya herşey buldum ögrendim ama şu lar kaldı bunları nasıl ögrene bilirim KO_RECVHK KO_RCVHKB diyicektim bilen arkadaşlarcarsa sölesnler yardımcı olsunlar LÜTFEN BİLENLER YARDIM PROGRAMI VARSA LİNK KOYUN RESİM KOYUN LÜTFEN AMA LÜTFENN ŞİMDİDEN TŞK LER Sad Sad Sad
http://www.kingkoxp.forummum.com
ByLetsFeeL
Admin
Admin
ByLetsFeeL

Puanlar : 145801416
REP : 94

Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR Empty
MesajKonu: Geri: Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR   Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR I_icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:50 pm

KO_RECVHK ve KO_RCVHKB nin değişik isimleri vardır. Sen yeni modulünde

Kod:
Public Sub Ko_RECVHK

Olarak kaydettiysen Her yere KO_RECVHK yazmak zorundasın. Ama KO_REC_VHK olarak kaydettiysen her yere onu yazmak zorundasın.

Sen Yeni modulünden

Kod:
KO_REC_VHK ve KO_RCV_HKB yi bul.

KO_RCVHKB = KO_RCV_HKB
KO_RECVHK = KO_REC_VHK dir

Ama modulde değiştirirsen hata verir . Onun için KO_RCVHKB = KO_RCV_HKB yap.

Yine de takılırsan sor konuya
https://koxpworld.yetkin-forum.com

Meraba Admin Lütfen Konumu Silme ßU KONU GÖRENLER BAKSINLAR BİLENLER YARDIMCI OLSUNLAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖNEMLİ ADMİN LÜTFEN OKU YADA MODERATÖR LER OKUSUN LÜTFEN
» Meraba Knight World Ailesi :)