Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Old Takı DÜPE !!!!!

YazarMesaj
ByLetsFeeL
Admin
Admin
ByLetsFeeL

Puanlar : 145801416
REP : 94

Old Takı DÜPE !!!!! Empty
MesajKonu: Old Takı DÜPE !!!!!   Old Takı DÜPE !!!!! I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 5:11 pm

Alıntı :
Merhaba arkadaşlar kucucuk bı aradan sonra Ben Geldim Gelişimin Muhteşem Olduğunu Umut Ediyorum Şimdi Sizlere Old Takı Düpelemeyi Anlatıcam old takıyı coğaltıcaz ve normal takı yapıcaz Önce Maradondaki Bankaya Gidiyoruz En alttaki [ Character Seal / Cancel ] i açıyoruz ekrana bı kucuk ıtem koyma yeri ve ok cancel falan gelcek şimdi Old takımızı İtem koyma yerine sürüklüyoruz bırakıyoruz takı geri gidiyor ne kadar sürükleyip bırakırsak O kadar Çok olucak Item örneğin 3kere sürükledik bıraktık old takı 4 tane olcaktır bunun nedenı 3 sahte 1 gercek takı pot gıbı gorunur 4 yazar dupeleme işlemi tamam şimdi itemi normal yapalımhemen Karus bankanın arkasındaki [ JEwelRy Worker ]JEwel E geliyoruz Daha sonra 3. secenege tıklayıp buy dıyoruz 1m'e gorunmez bişi gelcek ustunuze sadece 1 yazar o normal takı yapmak ıcın lazım olucak daha sonra 4. Secenege Tıklıyoruz ve dupeledıgımız old takıya mausemızın sag tusu ıle 3 kere basıyoruz boylece ıtem ı + basma yerıne koycak 3 tane koycak buna dikkat daha sonra Nest Scarp Ve Dıger odunu koyalım 50 Odun resmı olan 5 nest Scarp Ve aldıgımı zgorunmez taşıda koyalım ve COMPUADİNG' e basalım ıtem normal oalcaktır 1 old dan 1 normal takı yapmıs olcanız Resimli Anlatım Aşağıda

RESİM 1
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RESİM 2

RESİM 3

Resimler ALINTIDIR .
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
https://koxpworld.yetkin-forum.com

Old Takı DÜPE !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics