Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFENNNN

YazarMesaj
ümit130
Moderator
Moderator
ümit130

Puanlar : 26251
REP : 10

LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFENNNN Empty
MesajKonu: LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFENNNN   LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFENNNN I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:49 pm

Sad Sad Sayın::ByLetsFeeL Sad Sad

Sad Sizden Çok Özel Yardım İstiyorum Bana Yardım Edicenize İnanıyorum Ve Ondan Mu PM atıyorum

ben sizin sitenizi çok sewiyorum elimden geldigince sitenizi yaymaya çalışıyorum ve sizin sitenizin koxp bölümde yardım etmek istiyorum visual basic kullanamı biliyorum bi türlü koxp yapamadım tarım fila yaptık çok şey yaptım ama olmadı her zaman Z seçiyo Ama kesmiyo attak yok hiç bişi çalışmıyo sizi büyügüm gördüm ve yardım istiyorum lütfen yardım edin msn den 2 3 serfer bana şöyle şöye diye anlat hemen ögrenirim lütfen yardım edin sizden mesaj bekliyorum lütfen msn adreslerinizi ekledim

Sad ben kendi msn mi verim ekleyin lütfen 7/24 Açıgım Lütfen ama lütfen yardım edin Sad

Sad [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sad
http://www.kingkoxp.forummum.com

LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFENNNN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım istiyorum lütfen.
» ÖNEMLİ ADMİN LÜTFEN OKU YADA MODERATÖR LER OKUSUN LÜTFEN