Knight OnLine Güncel Koxp - Koxp Yapımı- Programlama - USKoxp ...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Sitemize Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz. Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız... Sitemizdeki Linkleri Görebilmeniz ve Konulara Cevap Yazabilmek İçin İçin Üye Olmanız Gerekmektedir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Merhabalar Koxp Yardım.

2 posters
YazarMesaj
AlakazaM
Üye
Üye

Puanlar : 25965
REP : 0

Merhabalar Koxp Yardım. Empty
MesajKonu: Merhabalar Koxp Yardım.   Merhabalar Koxp Yardım. I_icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 4:09 pm

Ben koreako da oynuyorum bazılarınız koreko nediyecek anlatıyım şuanda oynadığınız resmi yasal ko nun kore deki servarları sunucularıdır burda koxp yapmak istiyorum fakat offsets ve pointerları bulamıyorum bana yardım edebilicek birileri varsa yazarsa sevinirim
straus1
Moderator
Moderator
straus1

Puanlar : 26260
REP : 25

Merhabalar Koxp Yardım. Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar Koxp Yardım.   Merhabalar Koxp Yardım. I_icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 7:38 pm

AlakazaM demiş ki:
Ben koreako da oynuyorum bazılarınız koreko nediyecek anlatıyım şuanda oynadığınız resmi yasal ko nun kore deki servarları sunucularıdır burda koxp yapmak istiyorum fakat offsets ve pointerları bulamıyorum bana yardım edebilicek birileri varsa yazarsa sevinirim

bence visual basic i kullan ondada yapabilirsin linkini verim download et

visual basic pro 6.0
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Merhabalar Koxp Yardım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım istiyorum lütfen.
» LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFENNNN
» 1809 Çalışan Koxp Source !!! - RMY Koxp v.1
» KT KOXP 1815 (sağlam koxp)
» Heroin koxp 1883- Herion Koxp 1883 – RC4 (GÜNCEL SÜRÜMÜ ÇIKTI)